Weryfikacja konta w serwisie udostępniającym automaty do gry

Prawie każde kasyno udostępniające sloty online musi zweryfikować wiarygodność swojego gracza, zazwyczaj przed pierwszą wypłatą środków. Dlatego tak istotne jest podawanie prawdziwych informacji przy rejestracji konta – inaczej możemy mieć problem z wypłaceniem posiadanych na koncie pieniędzy.

Na czym właściwie polega weryfikacja tożsamości? Zazwyczaj odbywa się to poprzez przesłanie do serwisu kopii (skanu albo zdjęcia) dowodu potwierdzającego tożsamość, chociażby dowodu osobistego, prawa jazdy lub karty kredytowej. Przypominamy, że wysyłając skany osobistych dokumentów, powinniśmy zakryć część ważnych danych, np. nr pesel i nr konta. Czasami weryfikacja przeprowadzana jest drogą telefoniczną.

Serwisy udostępniające sloty weryfikują konta w trosce o swoje i nasze bezpieczeństwo. Chodzi o to, aby ustrzec się przed oszustami i aby żadna osoba nieupoważniona nie wypłaciła środków z naszego konta. Procedura analizy przesłanych przez nas dokumentów może potrwać kilka dni, więc lepiej uzbroić się w cierpliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *