Zbieramy diamenty w Starburst

Starburst to 3-rzędowa, 5-bębnowa gra kusząca błyszczącymi kryształami, diamentami i perłami, w której można wygrać aż 50 tys. żetonów. Slot nawiązuje do klasycznych gier zręcznościowych z lat 80-tych jak Space Invaders albo Galaxians – z pewnością większość z nas je zna ze starych konsoli.

Starburst ma niezbyt zaawansowaną grafikę i niewiele rund bonusowych (brakuje tutaj chociażby opcji gamble umożliwiającej podwojenie zdobytej wygranej), ale za to pozwala na zdobycie wysokich wygranych. Zaletą tej gry jest także intuicyjna obsługa i łagodna, relaksująca ścieżka dźwiękowa, która szybko wprowadzi nas w odpowiedni klimat.

Symbolem Wild w Starburst jest kolorowa gwiazda – zastępuje ona inne znaki i daje bonusowe obroty. Na uwagę zasługuje ponadto fakt, że w przeciwieństwie do większości tego rodzaju maszyn, w Starburst zyski liczone są w obu kierunkach, a nie tylko od prawej, co oczywiście zwiększa prawdopodobieństwo wygranej. Najniższy możliwy zakład to €0,01, z kolei maksymalna stawka wynosi €100.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *