Dazzle Me – nowa gra Net Entertainment

Net Entertainment, europejska firma zajmująca się tworzeniem gier automatowych, ma kolejną propozycję dla miłośników kasyn: Dazzle Me. To nowa, ciekawa i innowacyjna pod wieloma względami gra adresowana przede wszystkim do użytkowników tabletów i smartfonów. Jak twierdzi Net Entertainment, to właśnie smartfony i tablety są przyszłością automatów one-armed bandit.

W Dazzle Me do dyspozycji gracza jest pięć bębnów i siedemdziesiąt sześć linii wygrywających, to dość dużo. Stawka jednego zakładu może wynosić maksymalnie 400 funtów. Automat posiada tradycyjne symbole: kamienie i diamenty o różnych kolorach i kształtach, wild, który może zastąpić wszystkie inne symbole, oraz symbol free spins, który aktywuje dodatkowe spiny.

Bonusy są jedną z głównych zalet Dazzle Me. Poza wspomnianymi wcześniej scatterem i wildem, gra posiada również Dazzling Wild Reels. Może się on pojawić na dowolnym etapie rozgrywki i zamienić wszystkie zwykłe oznaczenia na jednym z bębnów na symbole wild, co gwarantuje wygraną. Jedyną wadą Dazzle Me jest dość prosta i ascetyczna grafika, która nie wszystkim może przypaść do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *