Gra kulinarna, która rozbudzi twój apetyt

E-kasyna udostępniają polskim graczom wiele egzotycznych automatów, ale Big Chef jest jedynym, który wygląda tak smakowicie. Jest to rzecz jasna automat tematyczny, w którym motywem przewodnim jest praca profesjonalnego, francuskiego szefa kuchni. To bardzo dobra propozycja dla amatorów gotowania, a tych jest u nas dość sporo, o czym świadczy oglądalność takich telewizyjnych programów kulinarnych jak „Master Chef”, „Kuchenne rewolucje”, „Słodki biznes” czy „Smakuj świat z Pascalem”.

Najważniejszą rzeczą, jaka zwraca uwagę w Big Chef, jest bardzo miła dla oka oprawa graficzna oraz ścieżka dźwiękowa imitująca typowy gwar restauracji. Oznaczenia znajdujące się na bębnach to między innymi apetyczne potrawy (zupa pomidorowa, homar, stek, indyk, crème brûlée) oraz obsługa restauracji (kelner, sprzątaczka, chef kuchni). Symbolem scatter jest jadłospis, a Wild to napis Big Chef – jeśli na nie trafimy, dostaniemy darmowe losowania. Big Chef posiada jedynie piętnaście linii wypłat, ale za to najwyższa suma, jaką gracz może wygrać w tym slocie, wynosi ponad 80 tys.

Możliwość gry w Big Chef oferuje niejedno kasyno internetowe, co świadczy o dużej popularności tej gry. Ty też powinieneś spróbować swoich sił w Big Chef, nawet jeśli nie jesteś entuzjastą gotowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *