Szukaj złota razem z Gonzo

NetEnt to słynna europejska firma producencka tworząca gry hazardowe, której oferta zawiera między innymi takie tytuły jak Moonshine, Joker Explosion, Belissimo, Highway to Hell, Riviera Richies czy Fruit Cocktail. W ofercie Net Entertainment mogą znaleźć fantastyczną rozrywkę nie tylko pasjonaci turystyki, ale także entuzjaści różnego rodzaju filmów czy świętego mikołaja. Tym razem firma wypuściła automat Gonzo’s Quest, niespodziankę dla miłośników historii.

Gonzo’s Quest to wyjątkowo oryginalny slot, który przenosi graczy do XVI-wiecznego Peru. Odgrywamy tutaj rolę tytułowego Gonzo, konkwistadora szukającego złota, i wspólnie wyruszamy do mitycznego El Dorado. Największe plusy Gonzo’s Quest to rzadko spotykane kaskadowe spiny, ornamentowe symbole nadające grze orientalnego klimatu i przede wszystkim atrakcyjne bonusy. Wśród tych ostatnich warto zwrócić uwagę chociażby na avalanche multipliery (rosnące mnożniki wygranych) i Free Falls (darmowe rundy).

Automat Gonzo’s Quest posiada 20 linii stawek, a najwyższa możliwa wartość zakładu to 1.000 PLN. Brakuje tutaj jedynie opcji gamble, czyli gratisowej rozgrywki. Za to inaczej niż w innych automatach w Gonzo’s Quest po zwycięskim spinie automatycznie uruchamiają się dwie z pięciu kolumn, dzięki czemu mamy większą szansę na jeszcze jedną wygraną.

Czy naszemu bohaterowi uda się trafić do legendarnego El Dorado? To zależy od nas! Jeżeli chcesz mu pomóc w odnalezieniu złota, zarejestruj się w kasynie online i weź udział w Gonzo’s Quest!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *